Корзина
15 отзывов
ЛьвовВ період з 16.12.2020 до 15.02.2021 зустріч в Showroom за адресою вул.Зелена 149б за домовленістю
Добавить отзыв

Як замовити

ОФОРМЛЕННЯ ЗАМОВЛЕННЯ:

Замовлення може зробити юридична або фізична особа, якій виповнилося 18 років, організаційна одиниця, яка має статус юридичної особи, якщо на підставі окремого положення, має право до дії.
Замовлення на товар можна зробити через веб-сайт www.novisad.com.ua
Замовник може розміщувати замовлення 24 години на добу, 7 днів на тиждень.
Замовлення приймаються до реалізації в робочі дні з 9.00 до 19.00 год.
Кожне прийняте до реалізації замовлення буде підтверджено по електронній пошті. Замовлення приймається до реалізації після підтвердження виконання платежів.
Замовник вказує товар,що замовляє; адрес, на який повинен бути доставлений товар; спосіб доставки; спосіб оплати.
Замовлений товар доставляється транспортною компанією на адресу, вказану Замовником.
Вартість доставки несе покупець.
Ціни вказані в грн.
Продавець залишає за собою право змін в цінах на товари і асортименті, а також в проведенні і скасуванні будь-якого роду акцій і розпродажів.
Зміни в замовленні Клієнт може вносити до моменту зміни статусу замовлення на "робочий". Зміни можуть стосуватися тільки: відмовитися від замовлення повністю або його частини, а також зміни в адресі доставки замовлення або зміни даних в рахунку-фактурі. У разі відмови від замовлення, якщо оплату за товар зроблено заздалегідь, повернення платежу буде здійнено протягом 14 робочих днів з дня отримання відмови (окрім замовлень привезених на замовлення Покупця). Клієнт зобов'язаний передати дані облікового запису по електронній пошті на адресу novisadoutdoor@gmail.com. Якщо Клієнт не має власного банківського рахунку, гроші будуть повернуті поштовим переказом за вказаною адресою.
Зміни в замовленні ви можете зробити зв'язавшись з нами по телефону або по електронній пошті на адресу novisadoutdoor@gmail.com або безпосередньо через форму контакту на сайті.
Замовлення на сайті www.novisad.com.ua є юридичною договором.

СПОСОБИ ДОСТАВКИ:

Доставка Новою Поштою або іншою компанією-перевізником.

Доставка 1-2 дня. Вартість доставки залежить від ваги, габаритів і міста.

Додаткова інформація про доставку:

Від способу оплати і доставки, ціна за сам товар не змінюється, вона буде така як при оформленні замовлення. Вартість доставки та додаткових послуг встановлюється транспортними компаніями - перевізниками і оплачується при отриманні замовлення.
Більш детальна інформація на сайтах транспортних компаній.

СПОСОБИ ОПЛАТИ:

Безготівковий розрахунок: Номер рахунку буде висланий на Вашу поштову електронну скриньку, після оформлення замовлення. Термін відправки 1-2 дня після зарахування оплати на рахунок продавця.

На банківську карту ПриватБанк: Номер карти буде висланий на Вашу поштову електронну скриньку, після оформлення замовлення Термін відправки 1-2 дня після надходження оплати на картку продавця.

Регіони доставки:

Україна, всі регіони