Кошик
15 відгуків
Львів79026, вул.Зелена 149б
Додати відгук

Особливості стилю лофт

Особливості стилю лофт

ЛОФТ. ІНТЕР"ЄР В СТИЛІ ЛОФТ:  

На сьогоднішній день є величезна кількість різних стилів в інтерєрі, одним з них є лофт ― сучасний стиль, девіз якого звучить як «мінімум перегородок, максимум свіжого повітря».

Саме слово loft має іноземне походження і дослівно перекладається з англійської як «горище», «апартаменти нагорі». Ідея використання занедбаних фабрик, складів, майстерень і мануфактур під житло не нова, її коріння тягнуться ще з 40-х років і мають американське походження.

Основною концепцією стилю є компоновка різних архітектурних рішень. Наприклад, гармонійне поєднання старого (цегляні стіни, сходи, труби, не прикриті системи вентиляції, заводські пристосування) і чогось сучасного (новомодна техніка, метал і дзеркала) в одному інтерєрі.

Основа приміщення в стилі лофт складається з деталей: меблі максимально проста і функціональна, кольори переважно холодних відтінків, великі вікна, практично повна відсутність декору. А те, що в інших стилях виглядає як недолік, різні цегляні виступи, отштукатуренние стіни, дощата підлога, є родзинкою даного стилю.

 

 Особливості стилю лофт

Відкрите планування, практично повна відсутність перегородок. Всі функціональні зони розділяються за допомогою різних видів зонування (колірні контрасти, акцентування світлом або ж скляні перегородки, які не порушують основну концепцію відкритого простору)
Індустріальні риси інтерєру. Цегляна кладка, труби і груба штукатурка є невідємною частиною стилю лофт. І навіть якщо немає можливості «оголити стіни», можна спробувати зробити імітацію кладки, наприклад, за допомогою шпалер з схожим малюнком. Цегляна стіна і зовсім є улюбленим прийомом дизайнерів у таких приміщеннях.
Комбінування старого і нового в інтерєрі. Все, що розглядалося в попередньому пункті, має гармонійно поєднуватися з ультрамодними тенденціями ― сучасна техніка, хромовані поверхні, скляні перегородки та сталеві плитки для облицювання стін.
Меблі в стилі лофт виконує важливу роль, крім основних функціональних навантажень (зберігання речей), у неї є і додаткове завдання ― зонування приміщення. Меблі в цьому стилі може бути практично будь-який, але ефектніше виглядають комбінації антикваріату з чимось сучасним і мінімалістичним (наприклад, комод «на ніжках» і хромований шафа).
Високі світлі стелі також є необхідною складовою стилю лофт. Чим більше світла і простору буде в такому приміщенні, тим краще.
Нестандартні аксесуари. Всілякі графіті, плакати, абстракції або навіть дорожні знаки будуть дуже доречні в загальній концепції стилю лофт.
Стиль лофт ідеальний для тих, хто віддає перевагу повітря, світло і простір в своєму будинку. Пропонуємо добірку красивих інтерєрів у стилі лофт:
Перекладач Google для компаній:Translator ToolkitІнструмент перекладу веб-сайтівПошук на світовому ринку

http://homester.com.ua/about/